O firmie

DOMBUD DEVELOMENT Sp. z o.o. specjalizuje się w inwestycjach deweloperskich w najlepszych lokalizacjach, gwarantujących  spokój i bliskość terenów zielonych oraz sprawny dostęp do miejskiego centrum. W Komornikach, w pięknym sąsiedztwie Wielkopolskiego Parku Narodowego zrealizowaliśmy Osiedle Zielone Wzgórze i Osiedle Truskawkowe, na których powstało prawie sto domów, o metrażach od 80 m2 do 145 m2. W  Borówcu - pomiędzy Poznaniem a Kórnikiem -zbudowaliśmy dwa osiedla. Pierwsze z nich to  kameralne osiedle dwudziestu domów szeregowych po 80 m2, o efektownym, kaskadowym układzie budynków, położone przy ul. Poznańskiej , drugie natomiast to Osiedle Borówkowe znajdujące się u zbiegu ulic y Poznańskiej i Źródlanej, na którym powstały  23 lokale. Zaprojektowano je tak, by wnętrza można łatwo adaptować do indywidualnych potrzeb, a całość wyróżnia nowoczesna i elegancka architektura.  

Obecnie budujemy II etap Osiedla Klonowego w Wilkowicach k. Leszna, na którym powstanie 16 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej ,  budynek usługowo- mieszkalny  w Lesznie oraz budynek wielorodzinny  w Środzie Wielkopolskiej

Serdecznie zapraszamy do zamieszkania na naszych osiedlach

DOMBUD DEVELOPMENT należy do grupy firm, w skład której wchodzi także DOM-BUD Kazimierz Stachowiak,  założony w 1997 roku oraz Nature Sp. z o. o. Oferuje szeroki zakres usług budowlanych - wśród zrealizowanych projektów są zarówno liczne domy jednorodzinne, jaki i całe osiedla, a także budynki wielorodzinne i przemysłowe.  Do firmy należy ponadto tartak w Jarocinie, z tradycją sięgającą lat 40-tych XX wieku. Nature Sp. z o. o. produkuje natomiast schody i drzwi wewnętrzne - tak na rynek krajowy, jak i zagraniczny.