Inwestycja w trakcie realizacji Osiedle Borówkowe

Osiedle Borówkowe

Osiedle Borówkowe Opis inwestycji

Osiedle Borówkowe to inwestycja powstająca w urokliwej i modnej miejscowości Borówiec, położonej pomiędzy Poznaniem a Kórnikiem. Ta lokalizacja zapewnia bliskość wszelkich usług, szybki dojazd do Poznania oraz sąsiedztwo atrakcyjnych terenów zielonych. Osiedle Borówkowe wyróżnia się ciekawą i nowoczesną architekturą oraz wysoką funkcjonalnością realizowanych budynków. Połączenie doskonałej lokalizacji i przemyślanych projektów to gwarancja komfortu dla jego przyszłych Mieszkańców!

Osiedle Borówkowe wyróżnia ciekawa, nowoczesna i elegancka architektura – białą elewację urozmaicają fragmenty tynku dekoracyjnego oraz dopasowana do nich kolorystycznie stolarka, a dachy pokryje grafitowa, płaska dachówka.

By ułatwić Państwu zakup domu na naszym Osiedlu, zadbaliśmy o to, by inwestycja była bezpieczna, pewna i dostosowana do różnych potrzeb naszych Nabywców: założyliśmy specjalny zamknięty mieszkaniowy rachunek powierniczy dla ochrony wpłacanych środków (wypłata dla dewelopera dopiero po umowie ostatecznej), a prawie wszystkie lokale spełniają wymogi programu MdM (za wyjątkiem lokali 80 m2).

Inwestycja jest zakończona. Posiadamy w sprzedaży jeszcze kilka lokali.

Szczegóły na stronie www.osiedle-borowkowe.pl

Poznaj naszą ofertę Sprawdź dostępność mieszkań

Na Osiedlu Borówkowym powstaną 23 lokale mieszkalne, wg trzech projektów: od strony ul. Poznańskiej zaprojektowano cztery budynki czterolokalowe na planie kwadratu, dzięki czemu każdy z nich będzie posiadał narożnikową działkę z ekspozycją na dwie strony świata. Lokale te będą miały ok. 73,5 m2 (a nr 14-16 dodatkowo piwnicę o powierzchni 38 m2): salon z aneksem kuchennym, WC i kotłownię na parterze oraz łazienkę i trzy sypialnie na piętrze. W tylnej części osiedla powstaną zaś cztery segmenty po 70 m2 i trzy po 80 m2. Oprócz salonów z aneksem kuchennym (lub osobną kuchnią) i dwóch łazienek, w każdym z nich będzie można wygospodarować od dwóch do nawet czterech pokoi. Wszystkie domki będą posiadały własne ogrody i przynależne miejsca postojowe.

Przejdź na stronę osiedla

Osiedle Borówkowe Lokalizacja

Osiedle Borówkowe to najnowsza propozycja firmy DOMBUD DEVELOPMENT Sp. z o. o. w rejonie Poznania i już druga w Borówcu. Zachęceni sukcesem poprzedniej inwestycji, zlokalizowanej przy ul. Poznańskiej 16 – 26, kolejną postanowiliśmy zbudować wg sprawdzonego wzorca: kameralne osiedle z atrakcyjną architekturą i w bardzo dobrej lokalizacji.

Powstanie ono także przy ul. Poznańskiej (wjazd na osiedle z ul. Źródlanej), co gwarantuje komfortowy dojazd, dostępność komunikacji publicznej, sklepów, szkół czy przedszkoli. To położenie zapewnia jednocześnie bliskość urokliwych lasów, łąk i terenów rekreacyjnych. Takie umiejscowienie stanowi idealny balans dla osób chcących uciec od miejskiego zgiełku, a nie chcących rezygnować z zalet podmiejskiego życia.